Įspudingiausi koncertai

Vienas įspūdingiausių koncertų istorijoje įvyko 2005 m., kai „Rolling Stones” koncertavo Londono Hyde parke. Koncertas buvo grupės turo „A Bigger Bang Tour” dalis ir sutraukė daugiau nei milijoną gerbėjų iš viso pasaulio. Per pasirodymą jie atliko didžiausius savo hitus, įskaitant „Satisfaction”, „Sympathy for the Devil” ir „Jumpin’ Jack Flash”. Pasirodymas sulaukė milžiniškos sėkmės, o gerbėjai šaukė kartu su kiekviena daina. Grupė į sceną pakvietė net keletą savo garsių draugų, tarp jų serą Polą Makartnį (Paul McCartney) ir Bjork (Björk). Tai buvo nepamirštamas muzikos vakaras, kuris bus prisimenamas dar daugelį metų.
Ikonišką „The Rolling Stones” statusą dar labiau įtvirtino tai, kad 1989 m. jie buvo įtraukti į Rokenrolo šlovės muziejų. Visame pasaulyje jie pardavė daugiau kaip 200 milijonų albumų ir yra viena geriausiai parduodamų visų laikų grupių. Daugiau nei penkiasdešimt metų trunkanti „Rolling Stones” karjera leido jiems įsitvirtinti kaip vienai įtakingiausių grupių muzikos istorijoje. Jų įtaka pastebima daugybės šiuolaikinių ir klasikinių atlikėjų muzikoje.
The Rolling Stones yra pavyzdys visiems pradedantiems muzikantams, ką galima pasiekti sunkiai dirbant ir atsidavus. Jie atsisakė taikytis prie populiarių tendencijų, o liko ištikimi savo skambesiui, kuris juos išgarsino. Grupė „The Rolling Stones”, turinti karštą gerbėjų būrį, apimantį kelias kartas, yra tikras rokenrolo galios įrodymas. Daugelis gerbėjų juos laiko viena didžiausių visų laikų grupių, kuri ir šiandien daro įtaką muzikai. Nesvarbu, ar esate gerbėjas nuo seno, ar tik dabar atrandate jų muziką, „Rolling Stones” kataloge kiekvienas ras ką nors sau. Nėra abejonių, kad jų palikimas gyvuos dar daugelį metų.
Grupė „The Rolling Stones” ir šiandien aktyviai koncertuoja ir rengia koncertus, jų pasirodymai suplanuoti visame pasaulyje. Jei jums pasisekė gauti bilietus, galite tikėtis klasikinio rokenrolo vakaro, kuris įsimins visam gyvenimui. Tad nepraleiskite progos pamatyti vieną didžiausių grupių istorijoje.